Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu
Offline
#
46896
10.06.2011, 09:12
A Chavez podobno miał kontrakt do grudnia z Platense. Wiem, że nic nie wiem
. Zobaczymy co będzie w poniedziałek
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
dudzon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dudzon
Znajdź inne posty napisane przez dudzon