Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14025
Stary 10.06.2011, 07:38
Nie wyglupiajcie sie. Ptak jest chory psychicznie. On i jego synalek to tragedia polskiej piłki.
Jak najdalej trzymać takie gnidy, bo z buszu nie wyjdziemy nigdy.
LKS jest mi obOjetny, ale w kwestii Ptaka jestem całym sercem za tym żeby sie trzymał od nich z daleka.

Szkoda ze zezowaty nie beknie za ostatnie MP ŁKS.
Ech, miałem nadzieje ze tej mordy już nie będę oglądał.
Ludzie tacy jak on z synem, Rogala, grajewski itp powinni zostać odprowadzeni pod ścianę.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując