|
Nie wyglupiajcie sie. Ptak jest chory psychicznie. On i jego synalek to tragedia polskiej piłki.
Jak najdalej trzymać takie gnidy, bo z buszu nie wyjdziemy nigdy.
LKS jest mi obOjetny, ale w kwestii Ptaka jestem całym sercem za tym żeby sie trzymał od nich z daleka.
Szkoda ze zezowaty nie beknie za ostatnie MP ŁKS.
Ech, miałem nadzieje ze tej mordy już nie będę oglądał.
Ludzie tacy jak on z synem, Rogala, grajewski itp powinni zostać odprowadzeni pod ścianę.
|