emj10 napisał(a):

|
A co takiego Szpaku z Trzeciakiem dziś wygadywali?
|
W telegraficznym skrócie: fantastyczna atmosfera na stadionie, nie daliśmy rady galaktycznej, grającej z pełnym zaangażowaniem Francji, kapitalny mecz wybrańców Smudy - po prostu w pewnym momencie zabrakło już siły itp. Oczywiście nie wspominając typowych dla Szpaka językowych "kwiatków". Jak to już ktoś wcześniej stwierdził "propaganda sukcesu" - co innego widać co innego słychać