|
Boże, czytając takie coś, krew mnie zalewa. Uspokójcie się z tym narzekaniem. Z góry zakładacie, że ch*j będzie z LM. A może lepiej w ogóle nie grać?!
Poczekajcie spokojnie co będzie z transferami, wtedy możemy pogadać. Wykrzywianie się na zapas nic nie da, zwłaszcza, że żadna zła wiadomość odnośnie transferów nie jest oficjalnie potwierdzona.
|