|
Nie płaczcie już, i tak pasujemy do tej Ligi Mistrzów jak świnia do siodła...
Oczywiście żart, radzę nie panikować tylko spokojnie obserwować sytuację i być cierpliwym. Transfery prędzej czy później będą, a jakiej jakości dowiemy się 12 lipca.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|