Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46866
Stary 09.06.2011, 22:34
Nie płaczcie już, i tak pasujemy do tej Ligi Mistrzów jak świnia do siodła...

Oczywiście żart, radzę nie panikować tylko spokojnie obserwować sytuację i być cierpliwym. Transfery prędzej czy później będą, a jakiej jakości dowiemy się 12 lipca.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując