Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
6415
09.06.2011, 21:46
ja .......e, jakbym wyłączył obraz i słuchał samej fonii, to bym pomyślał, że rozpierdalamy podstawową Francję. Dawno nie byłem świadkiem takiego kiczu.
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906