Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
Od: 05.2009
Offline
#
6406
09.06.2011, 21:24
Ale mnie Smuda wku*wia z tymi zmianami a raczej z ich brakiem.
"ładna zabawa publiczności .."-Szpakowski
bakiagh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakiagh
Znajdź inne posty napisane przez bakiagh