flamengista napisał(a):

|
Ech, lepiej było rozwalić całe to wesołe zgromadzenie, wprowadzić kuratora, znieść 2-3 lata karencji w europejskich pucharach i bez reprezentacji. Ale przynajmniej wreszcie w związku rządziliby ci, co powinni. Czyli zawodowe kluby, a nie "społecznicy".
|
To marzenie wielu z Nas...
PS. smiesznie bylo jak z trybun wrzeszczeli do Evry Wypier**j...