Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6398
Stary 09.06.2011, 20:59
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ech, lepiej było rozwalić całe to wesołe zgromadzenie, wprowadzić kuratora, znieść 2-3 lata karencji w europejskich pucharach i bez reprezentacji. Ale przynajmniej wreszcie w związku rządziliby ci, co powinni. Czyli zawodowe kluby, a nie "społecznicy".

To marzenie wielu z Nas...

PS. smiesznie bylo jak z trybun wrzeszczeli do Evry Wypier**j...
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Glazik : 09.06.2011 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując