Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline
#
6396
09.06.2011, 20:58
Jak na nasze możliwości to nie gramy źle - mamy słabego napastnika, słabych środkowych pomocników (nie licząc Obraniaka oczywiście), słabych środkowych obrońców i słabego lewego obrońce.
Feci quod potui faciant meliora potentes
spirit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spirit
Znajdź inne posty napisane przez spirit