Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 09.06.2011, 20:57
Co, mam napisac, ze brat kolezanki pracuje dla Adidasa?

W Niemczech nawet takie kluby jak Schalke albo Hamburg nie maja unikatowych koszulek, a one ich wiecej sprzedawaja jak wszystkie polskie kluby razem. To sa koszulki z katalogu, ktore Adidas troche zmiena.

A jak masz tak dobre kontakty do klubu, to spytaj ich, skad syn Pareiki ma ta koszulke? Watpie tez, ze w klubie nie wiedza, jak nowa koszulka bedzie wygladac. Tak krotko przed sezonem.

Kto ma racje, zobaczymy, jak bedzie prezentacja koszulki. Szkodaby tylko bylo, jak by Wisla mialy ten sam wzor jak Legia. Ten ostatni sezon byl wstyd dla Adidasa. 3 kluby w Polsce pod kontraktem, a dwoch z nich mialo ten sam wzor. A trzeci klub, Lechia, miala koszulki ot 3 lat starej kolekcji!

Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec
Odpowiedz cytując