Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6371
09.06.2011, 20:15
Nie wiem czy słyszeliście to gormkie k.u.r.w.a po zmarnowanej akcji. Uraziło to moje uczucia i oczekuje że policja wyłapie tych kiboli co krzyczeli i dostaną zakazy... Won z kibolami i chuliganami ze stadionów!!!!
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol