Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
6363
09.06.2011, 20:02
Wodzirej jak na siatkówce. Oj źle sie dzieje, źle sie dzieje. Klapa bojkotu na całej linii.
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3