Krakow-Berlin napisał(a):

|
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!
|
no to skoro juz brniemy, to iluprocentowe info masz od kogos kto siedzi bardzo głęboko w adiku ?
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie