Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 09.06.2011, 18:41
Krakow-Berlin napisał(a):Wyświetl post
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!
no to skoro juz brniemy, to iluprocentowe info masz od kogos kto siedzi bardzo głęboko w adiku ?
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując