Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
1544
09.06.2011, 18:33
Krakow-Berlin
napisał(a):
Czesc, jestem nowy tutaj!
Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/
To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!
http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html
Pozdrawiam
Mam jednak nadzieję, że się mylisz i pozostaniemy przy koszulkach z białym, okrągłym kołnierzykiem (bez jakichś serków), a kołnierzyk taki, jaki teraz będzie miała koszulka Realu to w ogóle byłby świetny.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda