Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 09.06.2011, 18:33
Krakow-Berlin napisał(a):Wyświetl post
Czesc, jestem nowy tutaj!

Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!

http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html


Pozdrawiam
Mam jednak nadzieję, że się mylisz i pozostaniemy przy koszulkach z białym, okrągłym kołnierzykiem (bez jakichś serków), a kołnierzyk taki, jaki teraz będzie miała koszulka Realu to w ogóle byłby świetny.
Odpowiedz cytując