Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12942
Stary 09.06.2011, 18:07
zuls napisał(a):Wyświetl post

Tylko pojawia się pytanie, kto tu jest tym niekumającym debilem. Czy to aby nie lemingi dla których nie mają znaczenia fakty, daty itp. bo przeciez chodzi o KACZYŃSKIEGO?

kluczową instytucją dla sprawy jednak jest SĄD POWSZECHNY. W tej sprawie skupia się jak w soczewce kondycja sądów, kondycja ałtorytetów profesorskich oraz kondycja mediów, no i nie zapominajmy o kondycji Kaczyńskiego .

To a propos Twoich słusznych wywodów Sędzio dotyczących wymiaru sprawiedliwości - w swoich wywodach zapomniałeś o kluczowym elemencie układanki....
Ostatnio edytowane przez sambo : 09.06.2011 o godz. 19:20.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43