Łaciak ,Holocher ,Dowhań, Młynarczyk ,Frans Hoek,Maciej Szczęsny,Daniel Alberto Carnevali ,Piekutowski.Jest w czym wybierać ciekawe na kogo zdecydują się Holendrzy i na kogo postawi pan Cupiał.Obstawiam kogoś z dwójki Holocher-Szczęsny tak przy okazji szykuje się powrót człowieka do ekstraklasy który do Wisły sprowadził Marcelo, Diaza ,Singlara,Alvareza ale spokojnie tym razem we Wrocławiu więcej szczegółów o powrocie Bednarza
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html