No i super, ze ludzie chodza na mecze reprezentacji Polski

!
Jesli chodzi o sprawy czysto sportowe...to czy Francuzi zagrali w tym zestawieniu chociaz 1 mecz? Wiec nie mowcie, ze bedzie to powazny sprawdzian. Trzeba grac z potegami w najsilniejszych skladach, gdzie pilkarze sa ze soba zgrani. Czekam na Anglie, Niemcow, Wlochow czy tez na rewanz z Hiszpanami(czuje, ze moglyby byc wieksze jaja niz rok temu

)...