Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6354
Stary 09.06.2011, 17:30
No rozumiem rozumiem. Jeśli chodzi o reprezentację to ja także wole się piknikować przed telewizorem niż płacić pensję panu Lacie. A nasi wygrają 2-1
Odpowiedz cytując