Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
6354
09.06.2011, 17:30
No rozumiem rozumiem. Jeśli chodzi o reprezentację to ja także wole się piknikować przed telewizorem niż płacić pensję panu Lacie
. A nasi wygrają 2-1
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan