Pastor777 napisał(a):

Ewentualna strata Cikosa bedzie sporym ciosem dla naszej obrony.
W pierwszych meczach sezonu zastanawialem sie, co ten gracz robi w Wisle, ale z kazdym meczem widac bylo ogromny progres i juz w tej chwili Eric jest jednym z lepszych bocznych obroncow, jacy grali w Wisle. A biorac pod uwage jego wiek, jesli zostanie w Wisle moze sie wkrotce okazac najlepszym. Oby sie udalo!
Tak samo Chavez... Jesli utrzyma forme, to bedzie (ba... wedlug mnie juz jest) najlepszym obok Marcelo srodkowym obroncom, jaki gral w naszym klubie.
|
Podobno o Chaveza Wisła się jeszcze stara, ale z Cikosa zdaniem Zbymaka już zrezygnowali. Lepiej nie śledzić tego wszystkiego na bieżąco tylko czekać na pierwszy trening i wypowiedzi Holendrów i Basałaja.