Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46848
Stary 09.06.2011, 17:16
Pastor777 napisał(a):Wyświetl post
Ewentualna strata Cikosa bedzie sporym ciosem dla naszej obrony.

W pierwszych meczach sezonu zastanawialem sie, co ten gracz robi w Wisle, ale z kazdym meczem widac bylo ogromny progres i juz w tej chwili Eric jest jednym z lepszych bocznych obroncow, jacy grali w Wisle. A biorac pod uwage jego wiek, jesli zostanie w Wisle moze sie wkrotce okazac najlepszym. Oby sie udalo!

Tak samo Chavez... Jesli utrzyma forme, to bedzie (ba... wedlug mnie juz jest) najlepszym obok Marcelo srodkowym obroncom, jaki gral w naszym klubie.
Podobno o Chaveza Wisła się jeszcze stara, ale z Cikosa zdaniem Zbymaka już zrezygnowali. Lepiej nie śledzić tego wszystkiego na bieżąco tylko czekać na pierwszy trening i wypowiedzi Holendrów i Basałaja.

Odpowiedz cytując