Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46846
Stary 09.06.2011, 17:15
Pastor777 napisał(a):Wyświetl post
Ewentualna strata Cikosa bedzie sporym ciosem dla naszej obrony.

W pierwszych meczach sezonu zastanawialem sie, co ten gracz robi w Wisle, ale z kazdym meczem widac bylo ogromny progres i juz w tej chwili Eric jest jednym z lepszych bocznych obroncow, jacy grali w Wisle. A biorac pod uwage jego wiek, jesli zostanie w Wisle moze sie wkrotce okazac najlepszym. Oby sie udalo!

Tak samo Chavez... Jesli utrzyma forme, to bedzie (ba... wedlug mnie juz jest) najlepszym obok Marcelo srodkowym obroncom, jaki gral w naszym klubie.

A mógłbyś uzasadnić?
Erik Cikos to nie jest obrońca na puchary, popełnia zdecydowanie za dużo błędów w defensywie...
Odpowiedz cytując