|
Mimo, że zagrają rezerwowi, to nie wierzę, że odpuszczą dzisiejsze spotkanie. To nie są jacyś piłkarze z kadry Ż Argentyny, którzy wybrali się na wycieczkę po świecie tylko ścisłe zaplecze Francji + paru zawodników pierwszego składu. Wszak to nie termin FIFA więc sami jesteśmy sobie winni, że nie zagramy z gwiazdami. Chciałbym żebyśmy dzisiaj dostali łomot, to może niektórzy przejrzą na oczy.
|