Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6349
Stary 09.06.2011, 17:13
Mimo, że zagrają rezerwowi, to nie wierzę, że odpuszczą dzisiejsze spotkanie. To nie są jacyś piłkarze z kadry Ż Argentyny, którzy wybrali się na wycieczkę po świecie tylko ścisłe zaplecze Francji + paru zawodników pierwszego składu. Wszak to nie termin FIFA więc sami jesteśmy sobie winni, że nie zagramy z gwiazdami. Chciałbym żebyśmy dzisiaj dostali łomot, to może niektórzy przejrzą na oczy.
Odpowiedz cytując