Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 09.06.2011, 16:23
kreseq napisał(a):Wyświetl post
W tym temacie kibic Legii raczej o wzmocnieniach nie bedzie mogl porozmawiac Na dzien dzisiejszy odchodzi 5 zawodnikow a przychodzi... Kosecki i Zbozien
Kosecki jak ustabilizuje formę, to może być dla Legii wzmocnieniem na miarę przynajmniej kilkuset tysięcy euro. Razem z Wolskim, Kucharczykiem i Borysiukiem należy do zdecydowanie najzdolniejszych wychowanków Legii w dobrych kilku ostatnich latach. Do tego ma za sobą bardzo udany sezon w I lidze (11 bramek, kilka asyst), czyli już na poziomie powiedzmy całkiem poprawnym, a dużo wyższym niż ME.

Zbozień też zaliczył pełny sezon w Sandecji, która jest na czwartej pozycji w I lidze, a więc czub tabeli. Jemu akurat przydałoby się takie wypożyczenie do dołu tabeli Ekstraklasy, bo środkowy obrońca potrzebuje głównie zyskiwać jak najwięcej ogrania i doświadczenia, ale akurat tego typu wypożyczenie jest mało realne.

Ogólnie Legia jest w o tyle dobrej sytuacji, że ma kilku solidnie wyglądających młodych grajków, którzy z czasem powinni być jeszcze lepsi i u chyba żadnego z nich nie widać aktualnie oznak "zrybusienia". Trudno powiedzieć, czy są to talenty na miarę sprzedaży za miliony euro, ale przynajmniej mają za pół darmo polskich zawodników nie gorszych, niż 25-27 letni grajkowie z naszej ligi kupowani za kilkaset tysięcy złotych. A więc zaplecze drużyny mają właściwie bez większych nakładów finansowych.

Generalnie stabilizacja w tej drużynie może być ich atutem w następnym sezonie, może, ale nie musi oczywiście. No i trzeba przyznać, że to, co ITI zrobiło z akademią, zaczyna akurat powoli dawać świetnie efekty.

Co do Sobiecha, to szkoda komentować wypociny osób, które starają się udowadniać swoje tezy nie podając żadnych, ale to ŻADNYCH faktów. Ale to w sumie jest oczywiste, bo akurat fakty zabijają te ich śmieszne teorie. Zalecam nie komentowania tego typu bzdur, bo każdy kto ma głowę na karku odpowiednie zdanie w tym temacie może sobie wyrobić i nie ma najmniejszego sensu udowadniać, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 09.06.2011 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując