wolfy napisał(a):

Czyli, jeśli przystąpimy do eliminacji z czwórką Burliga - Jaliens - Kowalski - Pajlić, to niczym się to nie będzie różniło od składu z Chavezem i Cikosem?
Ale spoko, od dawna żyjesz w wirtualnej rzeczywistości w której każde działanie (lub jego brak) naszego klubu jest najlepsze z możliwych.
Normalni ludzie raczej widzą, że na chwilę obecną nie wygląda to ciekawie.
|
Czy naprawdę wierzysz, ze przystąpimy do eliminacji z tą czwórką? Na chwilę obecną rzeczywiście nie wygląda to ciekawie ale nawet nie rozpoczęliśmy jeszcze treningów.