Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46842
Stary 09.06.2011, 15:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli, jeśli przystąpimy do eliminacji z czwórką Burliga - Jaliens - Kowalski - Pajlić, to niczym się to nie będzie różniło od składu z Chavezem i Cikosem?
Ale spoko, od dawna żyjesz w wirtualnej rzeczywistości w której każde działanie (lub jego brak) naszego klubu jest najlepsze z możliwych.

Normalni ludzie raczej widzą, że na chwilę obecną nie wygląda to ciekawie.
Czy naprawdę wierzysz, ze przystąpimy do eliminacji z tą czwórką? Na chwilę obecną rzeczywiście nie wygląda to ciekawie ale nawet nie rozpoczęliśmy jeszcze treningów.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując