Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46837
Stary 09.06.2011, 15:01
A ja czekam kiedy w studiu przed meczem z drużyną z Uzbekistanu komentator TVP powie klasyczne już zdanie:
Pomimo szumnych zapowiedzi o wzmacnianiu drużyny i walki o ligi mistrzów, drużyna Wisły Kraków przystępujje dizś do rozgrywek eliminacyjnych w osłabionym składzie...

Eh - tylko trzeba powiedzieć szczeże że żadnych "szumnych zapowiedzi" w tym roku nie było I tego się trochę boję
Odpowiedz cytując