kristos napisał(a):

To co robiła linia obrony w tym sezonie pozwala mi nie specjalnie martwić się utratą jednego,czy dwóch kopaczy z tej formacji.
Gorzej jeśli chodzi o czas na zgranie ewentualnych następców.
|
Czyli, jeśli przystąpimy do eliminacji z czwórką Burliga - Jaliens - Kowalski - Pajlić, to niczym się to nie będzie różniło od składu z Chavezem i Cikosem?
Ale spoko, od dawna żyjesz w wirtualnej rzeczywistości w której każde działanie (lub jego brak) naszego klubu jest najlepsze z możliwych.
Normalni ludzie raczej widzą, że na chwilę obecną nie wygląda to ciekawie.