Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46836
Stary 09.06.2011, 14:59
kristos napisał(a):Wyświetl post
To co robiła linia obrony w tym sezonie pozwala mi nie specjalnie martwić się utratą jednego,czy dwóch kopaczy z tej formacji.
Gorzej jeśli chodzi o czas na zgranie ewentualnych następców.
Czyli, jeśli przystąpimy do eliminacji z czwórką Burliga - Jaliens - Kowalski - Pajlić, to niczym się to nie będzie różniło od składu z Chavezem i Cikosem?
Ale spoko, od dawna żyjesz w wirtualnej rzeczywistości w której każde działanie (lub jego brak) naszego klubu jest najlepsze z możliwych.

Normalni ludzie raczej widzą, że na chwilę obecną nie wygląda to ciekawie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując