|
Ciekawe czy w tym roku też będzie zdziwienie jeżeli na mecz z jakimś "Karabachem" wybiegnie obrona złożona z Kowalskiego Pajicia Bunozy i Jailensa + ewentualnie jakichś 2 gości kupionych w ostatniej chwili co o grze obronnej w na poziomie europejskim nie będą mieli pojęcia (bo będą prawdopodobnie z zacofanych lig jak Serbska Chorwacka itd.)
Ciekawe czy wtedy też będzie sensacją porażka z jakimś przeciwnikiem "z du^y"
A nawet jeśli się uda to w 3 i 4 rundzie nie ma się co oszukiwać bez dobrze ustawionej obrony nie ma czego szukać. Na jesieni mieliśmy gigantyczne problem w obronie z drużynami typu Poloni Bytom, a wątpie żeby nasi przeciwnicy prezentowali gorszy poziom.
I przy okazji - Kowalski jest po prostu beznadziejny - kiedyś orędowałem za nim żeby dać mu szansę ale ten sezon pokazał wielokrotnie że on po prostu nie nadaje się żeby grac w jakimkolwiek klubie z Ekstraklasy a co dopiero w Wiśle...
|