Wyświetl pojedynczy post
Else
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 09.06.2011, 14:00
Postanawiam odkopać temat, który już od ponad roku jest "nieruszany".
Na facebooku oficjalnej Wisły pojawiła się taka tapeta:
http://bp.wisla.krakow.pl/nl/nl108/i...bg1280x800.jpg
z takim komentarzem: "Mistrzowska tapeta do pobrania. Jeśli chcecie inne wymiary, to trzeba zmienić wymiar w adresie strony. Dostępne wymiary to: 1024x768 1280x800 1280x960 1440x900 1600x1200 1680x1050 1920x1200"
Wszystko fajnie, tylko głównymi bohaterami tapety są piłkarze, a na środku logo spółki. Wiadomo, w końcu to tapeta od oficjalnej. Tak sobie pomyślałem, że może któryś z uzdolnionych graficznie forumowiczów zrobi jakąś ładną mistrzowską tapetę, tylko taką z kibicami (piłkarze też mogą być) i herbem TSu zamiast loga spółki? Na pewno wiele osób by skorzystało odświeżając "desktop".Wiem że łatwo zaproponować,a nic nie zrobić, ale ja się na grafice nie bardzo znam, gdybym to potrafił to sam bym się za to zabrał.
Odpowiedz cytując