fan01 napisał(a):

|
Jak ogladam te zdjecia z oficjalnej - dzisiejszy news o cwiczacym Bogusiu, Gargule itd, to mi sie przypomina jak w podstawowce wuef mielismy czasem na korytarzu....
|
Dokładnie o tym samym pomyślałem:/ Kiedy wszystko u nas będzie już wyglądało normalnie. Mam nadzieję, że na nowym stadionie znajdzie się miejsce gdzie piłkarze będą mogli trenować na normalnej sali gimnastycznej. Ktoś wie, czy coś takiego zostało zaprojektowane? Bo już nie pierwszy raz są takie zdjęcia właśnie z tego korytarza. Jak dobrze pamiętam, w ten sposób trenowali również zimą.