prezes85 napisał(a):

ja też chce żeby mi zbudowali siedzibe firmy w centrum miasta
do tego czynsz żeby był nie za drogi bo przeciez reprezentuje przedsiebiorczość Krakowa 
stadiony powinny budować kluby a nie podatnicy
|
I teraz jest sytuacja w ktorej Wisła bedzie płacic a nie miasto.
Tylko prosze cie forumowiczu, nigdy wiecej nie pisz ze chciałbyś jakis transfer etc ,bo powinienes wiedziec ze klub nie ma na takie cos pieniedzy bo włożył je w beton.