Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46830
Stary 09.06.2011, 13:28
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
ja też chce żeby mi zbudowali siedzibe firmy w centrum miasta
do tego czynsz żeby był nie za drogi bo przeciez reprezentuje przedsiebiorczość Krakowa


stadiony powinny budować kluby a nie podatnicy
I teraz jest sytuacja w ktorej Wisła bedzie płacic a nie miasto.
Tylko prosze cie forumowiczu, nigdy wiecej nie pisz ze chciałbyś jakis transfer etc ,bo powinienes wiedziec ze klub nie ma na takie cos pieniedzy bo włożył je w beton.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując