Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46829
Stary 09.06.2011, 13:28
Za Cikosem specjalnie tęsknić nie będę ... Podbeskidzie, Górnik, można by jeszcze wymieniać. Osobiście wolę zawodnika 3, 4 lata starszego ale ogranego, nie popełniającego głupich błędów, a nie "na dorobku". Mam nadzieję że mają kogoś na oku
Odpowiedz cytując