|
To co robiła linia obrony w tym sezonie pozwala mi nie specjalnie martwić się utratą jednego,czy dwóch kopaczy z tej formacji.
Gorzej jeśli chodzi o czas na zgranie ewentualnych następców.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|