|
Wczoraj w Polsacie Bartlewicz (rzecznik ZIKiT) powiedział, że po zakończeniu budowy stadionu miasto pozwie do sądu projektantów, którzy po śmierci Obtułowicza kończyli projekt.
Boję się niestety, że zwrot "po zakończeniu budowy' sugeruje, że roszczenie się przedawni.
|