PANDEM0NIUM napisał(a):

|
zanim było wiadomo o tym że Kraków nie zdecyduje sie dopłacić
|
Ale Kraków nie może zdecydować że nie dopłaci, tzn wszystko może ale jest mało realne by nie kończył inwestycji wartej 600 milionów przez brak 12.Stadion jest MIEJSKIM stadionem, jak sama nazwa wskazuje.
Kraków co najwyżej może przedstawić korzystną ofertę Cupiałowi, na której Cupiał de facto zyska.Zresztą Wisła nie ma 12 milionów 'extra' więc musiał by to być pieniądze z innego źródła.
Tak więc nie widzę tu wielkiej zależności a na pewno nie takiej że zamiast wzmocnień, to jeszcze Małego i Meliksona będzie trzeba sprzedać by jakieś oddymianie robić z własnej kasy
Stadion na 33 koła z grillem w środku ale bez drużyny mocniejszej niż w tym roku to idealny krok do bankructwa, bo w 90 procentach meczów będzie stał w ponad połowie pusty ,nie mówiąc już o słynnych skyboxach.Nie dość że widok do kitu to jeszcze oglądanie grajków kopiących się po czołach.Już widzę tłumy chetnych.