Cytat:
|
Wisła stwierdziła w tym przypadku, że grajek nie jest wart tyle ile jest zapisane w opcji pierwokupu, nie skorzystała i próbuje go kupić za mniej. Uda się albo i nie.
|
W takim układzie po co było wypożyczać zawodnika, co do którego ma się przekonanie że kwota wykupienia jest za duża. Po prostu totalny bezsens. To można było wziąć doświadczonego obrońce, a nie zawodnika który dopiero się uczy, i dużo ma jeszcze przed sobą... nie jesteśmy klubem filialnym, żeby ogrywać komuś zawodników!!! :/