|
Aleście się upier...li z tym 10 czerwca!
Jasne, że fajnie byłoby mieć skompletowaną kadrę przed pierwszym obozem, ale co zrobicie Basałajowi jak nie będzie? Naubliżacie mu jeden z drugim a on nawet tego nie przeczyta. A jak go jakiś pismak zapyta, to go tylko zbędzie, że były obiektywne trudności.
Dziwię się, że żyjąc tyle lat w Polsce uwierzyliście w takie obiecanki. Bo przecież mieliśmy już obiecane: 100 mln na czaszkę, emerytury pod palmami, autostrady na Euro, stadion w 2010 itp. itd.
|