Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46816
Stary 09.06.2011, 12:48
Aleście się upier...li z tym 10 czerwca!

Jasne, że fajnie byłoby mieć skompletowaną kadrę przed pierwszym obozem, ale co zrobicie Basałajowi jak nie będzie? Naubliżacie mu jeden z drugim a on nawet tego nie przeczyta. A jak go jakiś pismak zapyta, to go tylko zbędzie, że były obiektywne trudności.

Dziwię się, że żyjąc tyle lat w Polsce uwierzyliście w takie obiecanki. Bo przecież mieliśmy już obiecane: 100 mln na czaszkę, emerytury pod palmami, autostrady na Euro, stadion w 2010 itp. itd.
Odpowiedz cytując