tofik napisał(a):

|
Za Cikosem specjalnie plakał nie będę.To jest materiał do długiej obróbki, na chwilę obecną gra nieodpowiedzialnie w obronie. Zresztą jak Maaskant go w oficjalnym wywiadzie zjechał to znaczy, że raczej ma dosyć jego braku myślenia.
|
Pewnie ze tak.
Tylko ze za 2 dni wznawiamy treningi majac 5 obronców, w tym:
Pajlic bedacy skrzydłowym
Bunoza - o którym nawet nie wiemy czy zacznie juz treningi z pełnym obciążeniem
Kowalski i Burliga którzy hmm no tego... obroncy z nich sa... jakby to powiedziec... nie najwyzszego sortu
A na prawa obrone przyjdzie ktos 2 tygodnie przed eliminacjami prosto z wakacji trwajacych od 15 maja i w jakiej ma byc formie wtedy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"