Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
46806
09.06.2011, 12:30
rav
napisał(a):
Niekoniecznie
Możesz zaprezentować 3-4 grajków dzień po dniu - wtedy przez 3-4 dni mówi się o wzmocnieniach Wisły. A nie wyprztykasz się jedną konferencją z czterema gośćmi.
Tak zresztą miało być zimą przy okazji Pareiki, Genkowa i Siwakowa, ostatecznie (z powodów czasowych - bodajże chodziło o wyjazd na obóz i formalności wizowe) Siwakow był osobno a Pareiko i Genkow razem.
Póki co martwmy się, żeby było kogo prezentować..
To wszystko to jest granie na nerwach kibiców którzy rozważali czy nam się bardziej liga europejska opłaca czy liga mistrzów...
Mam nadzieje że obrone skompletujemy. Napastnika można dokupić po awansie do IV rundy el. LM.
prezes85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prezes85
Znajdź inne posty napisane przez prezes85