|
A Wojciechowski już skompletował skład, przynajmniej tak utrzymuje. Zieliński nie ma teraz wymówki,że nie ma wszystkich kopaczy od razu. Z drugiej strony dość ciekawe jest stwierdzenie,że Polonia ma teraz najmocniejszy skład. Szeroki ok,ale czy najmocniejszy? Poza tym nie rozumiem takich zakupów jak Bonin,Sikorski.....Niemniej widać,że jak się ma kasę to transfery można szybko i sprawnie przeprowadzić.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 09.06.2011 o godz. 09:10.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|