Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14018
Stary 09.06.2011, 09:06
A Wojciechowski już skompletował skład, przynajmniej tak utrzymuje. Zieliński nie ma teraz wymówki,że nie ma wszystkich kopaczy od razu. Z drugiej strony dość ciekawe jest stwierdzenie,że Polonia ma teraz najmocniejszy skład. Szeroki ok,ale czy najmocniejszy? Poza tym nie rozumiem takich zakupów jak Bonin,Sikorski.....Niemniej widać,że jak się ma kasę to transfery można szybko i sprawnie przeprowadzić.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 09.06.2011 o godz. 09:10.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując