Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46768
Stary 09.06.2011, 01:39
Jaka kuwa sprzedaż Meliksona ja się pytam? Tu się wzmacniać trzeba, nie osłabiać.

Cytat:
Tak z matematycznego punktu widzenia Wisła wiosną strzeliła 23 gole ustalmy więc że do zgarnięcia max 23 punkty, jeśli za gol damy 1pkt a za asystę 0,5 pkt to wynik jest taki

Mellikson 4 gole i 7 asyst =7,5pkt 7,5/23*100= 32%

jakże różne od Twoich 3/4 ale 1/3 bezpośredniej!! zasługi przy zdobytych bramkach. Jak utrzyma tą formę to 2,5mln euro minimum bo mlodziak to już nie jest niestety...
Takie wyliczenia to o kant du^py rozbić. Dolicz do tego wywalczone karne, inicjowane akcje, po których padała bramka (niekoniecznie asysta jako ostatnie podanie). Często tym kluczowym podaniem wcale nie jest asysta. Gra z pierwszej piłki, szarpnięcie, nieszablonowe zagrania dzięki jego wyśmienitej jak na polską ligę technice.

Niech już oficjalna zaprezentuje tego Ilieva bo aż się słabo człowiekowi robi czytając to forum...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując