Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46765
Stary 09.06.2011, 00:07
jak narazie Melikson to 3/4 siły rażenia Wisły, więc wcale bym się nie zdziwił, jakby poszedł za te 3-4 miliony. A jeśli nikt tyle nie da, to się będę cieszył, że u nas został
Odpowiedz cytując