Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46762
Stary 08.06.2011, 22:53
pikey napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Stan po zimowym okienku transferowym zasłużył sobie na chociaż minimum zaufania. Ja czekam cierpliwie.
Tu nie chodzi o to, czy on zasłużył, czy nie zasłużył. Jeśli Wisła Kraków SSA ma sama sobie dokończyć stadion, to nie zdziwię się, że pieniędzy nie będzie. Wisła musi się bilansować - to jest podstawowa zasada funkcjonowania klubu. Jeżeli Miasto Kraków nie będzie chciało wyłożyć dodatkowej puli na wykończenia na trybunie zachodniej, to pojawi się olbrzymi problem finansowy. Aczkolwiek wszystko zależy od umów, jakie podpisała Wisła z Miastem w sprawie oddania stadionu do użytku i jego samego użytkowania. Cóż - poczekajmy. Ja liczę, że miasto jednak zobowiąże się na własną rękę wykończyć stadion.
Odpowiedz cytując