Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaltenn
Member
Od: 04.2008
Offline
#
22238
08.06.2011, 22:30
Zna ktoś się na ekonomii? Potrzebuję przedstawić znaczenie sovereign risk dla równowagi macroekonomicznej. Jakby ktoś był w stanie chociaż z grubsza mi pomóc byłbym niezmiernie wdzięczny.
Kaltenn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaltenn
Znajdź inne posty napisane przez Kaltenn