Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sebastian1727
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
46760
08.06.2011, 22:21
Od tych ludzi zależą nasze transfery :
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/55...,,9746721.html
Pierwszy raz widze jakieś nowsze zdjęcie z Cupiałem na nowym stadionie , ktoś go jednak uchwycił , co jak widać go nie ucieszyło.
sebastian1727
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sebastian1727