Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 08.06.2011, 20:40
Skojarzył mi się dzisiejszy news o zatrzymaniu naszego trenera z faktem powrotu pana Reszczyńskiego do struktur kierowniczych Wisły.

Tu i ówdzie można było przeczytać że podczas swojej ostatniej kadencji pan Reszczyński wsławił się regularnością z jaką pojawiał się przy R22. Znaczy raz na miesiąc jeśli wierzyć plotkom.

Od newsa o zatrzymaniu trenera minęło z osiem godzin a klub wciąż nie wydał oświadczenia...

Przed zimą zdążymy?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując