|
Skojarzył mi się dzisiejszy news o zatrzymaniu naszego trenera z faktem powrotu pana Reszczyńskiego do struktur kierowniczych Wisły.
Tu i ówdzie można było przeczytać że podczas swojej ostatniej kadencji pan Reszczyński wsławił się regularnością z jaką pojawiał się przy R22. Znaczy raz na miesiąc jeśli wierzyć plotkom.
Od newsa o zatrzymaniu trenera minęło z osiem godzin a klub wciąż nie wydał oświadczenia...
Przed zimą zdążymy?
|