willow napisał(a):

Nie bardzo mi się chce w to wierzyć, mocnego klubu nie buduję się w oparciu o wypożyczenia czy wolne transfery. A w końcu Maaskant, Valckx i Basałaj po to do nas przyszli, żeby zbudować silny klub, przynajmniej jak na polskie warunki.
Zresztą, sam Stan niejednokrotnie wspominał, że jeśli znajdą kogoś na prawdę wartościowego, to i kasa się znajdzie. Jak dla mnie info szyte grubymi nićmi i tyle.
jeśli jednak miałoby to się okazać prawdą, to.... sam nie wiem, jak to skomentować. Czyżby po to osoba Reszczyńskiego, żeby położyć łapę na wydatkach? Nie wiem, więc lepiej pomilczę...
|
Jeśli to jest prawda (w co nie chce mi się osobiście wierzyć ale powiedzmy) to wydaje mi się, że nie Reszczyński jest powodem tylko problemy ze stadionem. Ale to wszystko moje przypuszczenia i pewnie daleko im do prawdy.