Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46747
Stary 08.06.2011, 20:34
Jeżeli będą to transfery pokroju Ilieva, to ja jestem jak najbardziej za - niech sprowadzają darmowych. Żadna mi różnica. Pareiko przyszedł za darmo - zrobił różnicę w bramce, więc nie mam obaw co do tych darmowych transferów.
Odpowiedz cytując