Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12931
Stary 08.06.2011, 20:25
Ciekawostka...

http://www.rp.pl/artykul/2,669331_Zn..._becikowe.html

Najpierw walczyli chyba ze 2 lata o podniesienie, a teraz się okazuje, że jednak nie wszyscy studenci stoją murem za 51% ulgami. Choć muszę przyznać, że ja zdecydowanie podpisuje się pod tymi drugimi...