Ciekawostka...
http://www.rp.pl/artykul/2,669331_Zn..._becikowe.html
Najpierw walczyli chyba ze 2 lata o podniesienie, a teraz się okazuje, że jednak nie wszyscy studenci stoją murem za 51% ulgami. Choć muszę przyznać, że ja zdecydowanie podpisuje się pod tymi drugimi...