Lysy napisał(a):

Witam,
Mam takie pytanie: potrzebuje połączyć tak konta GMAIL by z konta "A" na które to zwykle nie mam czasu się logować, maile lub powiadomienia o mailach dochodziły na konto "B" Wiem , że istnieje taka opcja , ale nie potrafię ej w tej chwili zlokalizować A nie chcę instalować żadnego programu pocztowego. Dzięki z góry za rady jak to zrobić.
|
ustawienia-konta i importowanie