Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22235
Stary 08.06.2011, 19:32
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Witam,
Mam takie pytanie: potrzebuje połączyć tak konta GMAIL by z konta "A" na które to zwykle nie mam czasu się logować, maile lub powiadomienia o mailach dochodziły na konto "B" Wiem , że istnieje taka opcja , ale nie potrafię ej w tej chwili zlokalizować A nie chcę instalować żadnego programu pocztowego. Dzięki z góry za rady jak to zrobić.
ustawienia-konta i importowanie
Odpowiedz cytując