Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
5811
08.06.2011, 18:56
Halleluja
napisał(a):
Myślę, że następcą będzie jakiś Holender, jest nawet świetna kandydatura, van der Sar, akurat karierę w MU skończył i mógłby rozpocząć pracę trenerską na początek u nas
Albo Artur Łaciak.
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2