|
Jakas fajna gra wyscigowa/rajdowa na PC na win7, w ktora mozna zagrac we dwóch na 1 kompie (2 os na klawiaturze lub klawiatura/pad)... tylko niezbyt trudna (dla 8-latka z ktorym chcialbym grac jak "rowny z rownym") i zeby poszla bez problemow na windowsie 7
|